Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.

Hakkımızda

2016 yılı son çeyreğinde içerisinde Sakaryaspor Kulübüne ek mali kaynak sağlamak ve Sakaryaspor sevdalılarına, yıllardır hasretini çektikleri Lisanslı Ürünleri kurumsal bir altyapıyla sunabilmek amacı çerçevesinde,kurulmuş olan Dükkan54 markası, bağımsız, güçlü şirket yapısı, etkin kitlesel iletişim ağı sayesinde geniş kitlelere ulaşmak hedefindedir.

Mevcutta Adapazarı Belediyesi önünde bulunan bir fiziksel mağaza ve www.dukkan54.com.tr e-ticaret mağazası ile hizmet vermekte olan Dükkan54’ün uzun vadeli hedefleri, şehrin önemli noktalarında ve yeni stadyumumuzun altında yeni mağazalar ile tedarik ağını genişletmektir.

Dükkan54 markası daha temelden kurulurken, kaliteli tasarım, kaliteli ve istikrarlı ürün tedariğine önem vererek, Sakaryaspor Kulübünün hak ettiği kurumsal vizyonda ve imaj ile temsil edilmesini hedeflemiştir, bundan hiçbir zaman taviz verilmeyecektir.

Değerli Sakaryaspor sevdalıları; verdiğiniz güç ve destek ile, omuz omuza Dükkan54’ü Türkiye Spor Perakende Sektöründe ilk 5 sırada bulunan, kurallara bağlı, kendini sürekli yenileyen bir marka haline getirmek hedefindeyiz!

Sevdanız Sakaryaspor’u, kendi tarzınıza, kaliteli Dükkan54 ürünleriyle yansıtmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.